• maja

    05

    2020
  • 835

PODZIĘKOWANIA DLA WOLONTARIUSZY!!

"Nauką i pieniędzmi drudzy Cię wzbogacą, Mądrość musisz sam z siebie własną dobyć pracą.” A. M.

Jak co roku uroczyście dziękujemy grupie aktywnym Wolontariuszom. W tym roku w związku z zagrożeniem COVID - 19 👑 chcemy podziękować w inny sposób czyli online 😍 co nie znaczy, że nie mamy dla Was małych podziękowań 🎁 24 kwietnia miało być zakończenie roku szkolnego😞 kończycie w nietypowy sposób swoją naukę w szkole średniej, mam nadzieję, że niebawem przystąpicie do egzaminu dojrzałości, a za kilka miesięcy wyjedziecie na studia. 13 - stu Super Wolontariuszom zrzeszonym w Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku, podziękowania przekazuje Burmistrz Miasta Turku - Romuald Antosik i w imieniu Dyrektor MOPS w Turku Małgorzaty Modrzejewskiej, pani V-ce Dyrektor Elżbieta Piąstka za ich wieloletnią pomoc na rzecz mieszkańców miasta. Mowa o organizowanych wspólnie akcjach typu „Szlachetna Paczka”, „Turmaggedon”, licznych charytatywnych, często nocnych, turniejach sportowych. Warto też dodać, że wolontariusze pomagają chorym w turkowskim szpitalu, oraz osobom niepełnosprawnym w ich domach - poprostu są tam gdzie ich potrzebujemy.

Wolontariuszom życzymy połamania piór na maturze, wspaniałych wyników, wiele wytrwałości, uśmiechu, spełnienia wszystkich zamierzeń i planów oraz kontynuowania prac wolontarystycznych na wyższych uczelniach ❤️zapraszamy do obejrzenia foto relacji oraz filmiku 😍 

https://youtu.be/SVYfCRDqwos

 

 

GALERIA

  • Telefon:
    63 280-36-62, 63 289-19-86

  • ul. Konińska 4, 62-700 Turek

O Nas

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Znajdziecie tutaj Państwo informacje, w szczególności: z zakresu pomocy społecznej, pomocy osobom niepełnosprawnym, pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom, dotkniętych problemem przemocy a także wszystko o wolontariacie.

WIĘCEJ
© Copyright 2015 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.
projekt i realizacja