• lutego

    19

    2021
  • 393

PODZIĘKOWANIE

Kochani zapewne pamiętacie akcję pomocy ( która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania ) dla czteroosobowej rodziny z Turku (matki z trójką dzieci), oto przekazujemy podziękowania w imieniu rodzinki.

"Składam wyrazy podziękowania za udzieloną mi i moim dzieciom pomoc po pożarze mieszkania przy ul. Żeromskiego w dniu 19.01.2021r. Kieruję słowa uznania dla sąsiadów, organizatorów akcji pomocy w naszym kierunku, a także służbom ratunkowym: Straży Pożarnej, Policji, pracownikom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku oraz Władzom Urzędu Miejskiego w Turku."

bo pamiętajcie, że........... "Czasem światło w nas bliskie jest wygaśnięcia, lecz rozpala się na nowo dzięki przeżyciu wywołanemu przez jakiegoś człowieka. Powinniśmy z głęboką wdzięcznością pamiętać o tych, którzy wzniecili w nas płomienie. – A.S❤️

  • Telefon:
    63 280-36-62, 63 2891986

  • ul. Konińska 4, 62-700 Turek

O Nas

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Znajdziecie tutaj Państwo informacje, w szczególności: z zakresu pomocy społecznej, pomocy osobom niepełnosprawnym, pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom, dotkniętych problemem przemocy a także wszystko o wolontariacie.

WIĘCEJ
Aktualności
© Copyright 2015 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.
projekt i realizacja