• października

    13

    2021
  • 292

PACZKA ŻYWNOŚCIOWA - III TURA

                                  

 

 

Paczka żywnościowa

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku kontynuuje realizację programu PFRON w ramach Modułu IV „ Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”. Działanie to jest odpowiedzią na kształtujące się potrzeby w regionie w zakresie ochrony zdrowia i życia wobec panującej epidemii COVID-19.

 

Od dnia 13 października 2021r. pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku rozpoczęli wydawanie podopiecznym zakwalifikowanym do udziału w projekcie,  trzeciej a tym samym ostatniej tury paczek żywnościowych zawierających artykuły żywnościowe takie jak m.in: miód wielokwiatowy, olej rzepakowy, słodycze, herbata, sok pomarańczowy, majonez dekoracyjny, makaron, szprot pomidorowy, płatki owsiane, śledź w sosie pomidorowym, mąka tortowa, mleko, kawa, dżem wiśniowy, paprykarz, rodzynki.

 

 

                                                                                                        Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

                                     w Turku

                                  Małgorzata Modrzejewska

  • Telefon:
    63 280-36-62, 63 2891986

  • ul. Konińska 4, 62-700 Turek

O Nas

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Znajdziecie tutaj Państwo informacje, w szczególności: z zakresu pomocy społecznej, pomocy osobom niepełnosprawnym, pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom, dotkniętych problemem przemocy a także wszystko o wolontariacie.

WIĘCEJ
© Copyright 2015 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.
projekt i realizacja