• czerwca

    28

    2022
  • 204

HAPPENING "PRZEMOC ZABIERA MOC"

                                                               

 

 

       W dniu 27 czerwca 2022r. o godz. 10.00 Wolontariusze, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku oraz organizatorzy projektu rozpoczęli happeningiem projekt „Przemoc zabiera moc ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz środków Gminy Miejskiej Turek.

Uczestnicy przeszli od Starówki do Osiedla Matejki rozdając po drodze balony, ulotki z programem projektu zapraszając do wzięcia w nich udziału oraz informując o kolejnych zaplanowanych działaniach projektowych.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku tym samym rozpoczął realizację projektu p.t.  Przemoc zabiera moc”. Celem projektu jest realizacja zadań zgodnych z Priorytetem IV - Zintensyfikowanie pomocy dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych i dotkniętych przemocą  w rodzinie.

 

Poniżej zdjęcia z happeningu.

  • Telefon:
    63 280-36-62, 63 2891986

  • ul. Konińska 4, 62-700 Turek

O Nas

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Znajdziecie tutaj Państwo informacje, w szczególności: z zakresu pomocy społecznej, pomocy osobom niepełnosprawnym, pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom, dotkniętych problemem przemocy a także wszystko o wolontariacie.

WIĘCEJ
© Copyright 2015 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.
projekt i realizacja