• stycznia

    14

    2019
  • 492

WOLONTARIUSZ NA MISJI

Kochani!!! oto miła spotkała nas niespodzianka. Nasz Wolontariusz z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku - Amadeusz wyjeżdża na 17 miesięcy, na misje do Hondurasu, żeby żyć w slumsach pośród ubogich i towarzyszyć im w codziennych trudnościach. Wolontariusze nie bedą budować tam studni czy też uczyć w szkołach - ale będą dawać ludziom przyjaźń i miłość poprzez obecność, ponieważ największą biedą ludzi w slumsach jest ich samotność i to że nikt nie potrzebuje ich przyjaźni i miłości.

20 stycznia 2019r. w kościele NSPJ w Turku Amadeusz będzie opowiadał o misji i Domach Serca.....wesprzyjmy go w tym dniu. Jesteśmy dumni i życzymy powodzenia heart

GALERIA

  • Telefon:
    63 280-36-62, 63 289-19-86

  • ul. Konińska 4, 62-700 Turek

O Nas

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku. Znajdziecie tutaj Państwo informacje, w szczególności: z zakresu pomocy społecznej, pomocy osobom niepełnosprawnym, pomocy osobom uzależnionym i ich rodzinom, dotkniętych problemem przemocy a także wszystko o wolontariacie.

WIĘCEJ
Aktualności
© Copyright 2015 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku.
projekt i realizacja