Przydatne informacje

Polityka prywatności

Przydatne informacje

Strona www.mops.turek.pl przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników. Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem.

Gromadzenie danych

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Znamy również:

- czas nadejścia zapytania,

- czas wysłania odpowiedzi,

- nazwę stacji klienta-identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,

- informacje o błędach, jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,

- adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link),

- informacje o przeglądarce użytkownika.

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi portal mops.turek.pl. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów, itp.

Mechanizm Cookies

Pliki Cookies stosowane w serwisach portalu cw.pl nie przechowują żadnych danych osobowych ani innych informacji zebranych od użytkowników.

Wykorzystywanie danych

Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis. Podczas rejestracji w portalu oraz przy korzystaniu z forum wymagamy podania adresu poczty elektronicznej. Zbierając te informacje, nie mamy na celu przekazywania waszych adresów e-mail osobom trzecim bez waszej wcześniejszej zgody.

Ujawnienie którejś z wyżej wymienionych informacji osobom trzecim może nastąpić zgodnie z następującymi zasadami:

W przypadku, gdy portal cw.pl jest do tego zmuszone nakazem prawa, a w szczególności nakazem sądu.  W przypadku, gdy konieczne jest zidentyfikowanie kogoś, kto może naruszać prawo.

W przypadku, gdy portal czaswielkopolski.pl zamierza współpracować przy śledztwie dotyczącym domniemanego łamania prawa bez otrzymania nakazu sądu czy jakiegokolwiek wymagania prawnego.

W przypadku, gdy konieczna jest ochrona praw portalu mops.turek.pl.

Używamy wszystkich sensownych środków zapobiegawczych, by zabezpieczyć wszelkie informacje otrzymywane przez nas od naszych zarejestrowanych członków i nie jesteśmy odpowiedzialni za złamanie środków bezpieczeństwa zainstalowanych do ochrony rzeczonych informacji. Portal mops.turek.pl nie jest odpowiedzialne za polityki ochrony poufności, jeśli takie istnieją, żadnej witryny, do której podajemy odnośnik. Odwiedzając naszą witrynę i rejestrując się w forum, wyrażacie zgodę na zbieranie i wykorzystanie informacji w wyżej opisany sposób.